Dodaj opinię o "Kułach-Serwis"

imię i nazwisko:
adres e-mail:
twoja opinia:

Opinie naszych klientów

Wspólnota Mieszkańców2012-05-31 14:17:38
Korzystaliśmy z usług firmy przy udrażnianiu studzienki ściekowej, a także wykonywaniu usuwaniu awarii rur wodnych w pionach bloku. Szybko i rzetelnie usunięto awarie, które polegały na odcięciu wody w niektórych pionach. Niektórzy lokatorzy nawet nie zauważyli kiedy awarie zostały usunięte. Z całą pewnością skorzystamy z usług tej firmy w przyszłości.
Arkadiusz Wąsiński2012-05-31 14:09:33
Polecam usługi Prywatnego Pogotowia Wod.-Kanalizacyjnego Kułach Serwis. Pan Kułach wykonał szybko i bardzo solidnie kilka poważnych prac związanych z udrażnianiem i przeróbką systemu rur deszczowych, wykonaniem drenażu wokół domu, przyłaczami nieczystości. Za każdym razem z kulturą i z bardzo dobrymi pomysłami wykonał wszystkie zlecane prace. Z całą pewnością w razie potrzeby będę korzystał z usług Kułach Serwis.
Jacek Domagała2012-05-16 17:26:24
Mam nadzieję mieć możliwość współpracy z tą firmą na szerszym polu niż dotychczas, zdecydowanie polecam - doskonałej jakości usługi za niewygórowaną cenę, plus zaangażowanie w rozwiązanie problemów - długo by opowiadać o pozytywach, a negatywów nie stwierdzono.
Rodzina z Katowic-Ligoty2011-06-12 21:47:57
Po wielu pseudo fachowcach "naprawiających" naszą łazienkę, przez przypadek natrafiliśmy na Firmę Kułach Serwis. To był nasz szczęśliwy dzień. Usterka została szybko zlokalizowana i skutecznie naprawiona. Znów możemy spokojnie brać prysznic, bez zamartwiania się, czy nie zalejemy sąsiadów. Co ważne rzetelna usługa miała przystępną cenę! Mówiąc krótko POLECAMY!
Adam Matysik2011-06-03 08:45:58
Terminowość i profesjonalizm - tak w największym skrócie można scharakteryzować Firmę! Polecam usługi p.Kułacha z pełną odpowiedzialnością !